Restaurace

Náš restaurant má atmosféru a styl, což ocení každý gangster či gangsterka. Z nabídky vychytaných pokrmů si u nás vybere každý. Máme jak stálou nabídku, tak denní i víkendové menu. Uspokojíme chutě jak klasických jedlíků knedlíků, tak i vybíravých fajnšmekrů – milovníků gastronomických zážitků a dobrot. A pochopitelně jsme mysleli i na vás, vegetariány. Za zmínku určitě stojí i parádní řada pivních pochutin KMOTR SPECIALS.

Na uhašení nikdy nekončící žízně máme na výborně ošetřeném čepu připraven Plzeňský Prazdroj, jedenáctku od Kozla a dvanáctku Ježek. Každý měsíc navíc můžete okusit vybraný pivní speciál. Nezapomínáme ani na děti, těhotné a abstinenty, kteří se mohou svlažit některým z nealko nápojů. Na suchu u nás ale nezůstanou ani milovníci vína či něčeho ostřejšího. Prohibice u nás nemá šanci i když to jednou zkusila!

Suroviny vybíráme jen nekompromisně kvalitní. Šéfkuchař je zkrátka kápo, který zatraceně dobře ví, co je pro vás nejlepší. Umí nakrmit hosty skvělým jídlem stejně tak dobře, jako neposlušné členy gangu olovem… Nakonec nad jeho pracovnou bdí dva Thompsony…

Přejeme všem dobru chuť!

Otevírací doba:

Pondělí 11-23
Úterý 11-23
Středa 11-24
Čtvrtek 11-24
Pátek 11-01
Sobota 11-24
Neděle 11-22

Partnerské restaurace:

Ježkovna U Vaignerů Pivnice Chata

Akce / Aktuality

Víkendová nabídka 25.5. - 26.5.2024