O nás

Vítejte ve vybrané společnosti!

Chcete se nejen skvěle najíst, ale i pobavit, zkrátka užít si po práci legraci? Marně jste hledali to nej místo pro tajnou schůzku ve dvou, rodinnou oslavu, firemní dýchánek, první či několikátou svatbu, nebo pořádnou pařbu s kamarády? Tak to máte kliku, protože jste právě našli ten správný podnik.

Náš kmotrovská rodina se o vás postará jako o vlastní famílii. A ta je pro všechny členy posvátná. Na to vám jako KMOTR dávám své slovo, které je pro mě zákon! Členy klanů byli vždy jen muži, ale o ženy a děti bylo a také u nás je postaráno.

Poskytnu Vám skvělé zázemí i pro pořádně velký klan – dobrých lidí se k nám vejde opravdu dost. Disponujeme stovkou míst v restauraci, dalších 70 na dvou terasách, nekuřáckým salonkem pro 30 osob, a k tomu ještě 32 míst přímo na bowlingu!

A pokud vás už přestanou bavit plky vašeho bosse, manželky nebo snad dokonce tchýně, můžete při popíjení drinku po očku sledovat hned tři velkoplošné obrazovky, anebo přes wifi připojení zkontrolovat příbuzné famílie ve světě.

Otevírací doba:

Pondělí 11-23
Úterý 11-23
Středa 11-24
Čtvrtek 11-24
Pátek 11-01
Sobota 11-24
Neděle 11-22

Partnerské restaurace:

Ježkovna U Vaignerů Pivnice Chata

Akce / Aktuality

Víkendová nabídka 20.7. - 21.7.2024